O nás

"Naučil jsem se, že fotbal není jen hra, ale způsob života.." (George Best, jeden z nejlepších fotbalistů historie)

Děkujeme za důvěru s kterou k nám posíláte to nejdražší, co máte - vaše děti. Samozřejmě se budeme snažit abychom z nich vychovali nejlepší fotbalisty, ale naše snažení bude vést i k tomu, aby náš vliv přesáhl také sportovní stránku. Chceme v nich tedy pěstovat  základy slušného chování, fair play,sebevědomí, ale i postupně začít se správnými hygienickými návyky. S něčím nám můžete a ze začátku budete muset:) pomoci i Vy rodiče – omlouvání a "vyzbrojení" kluků na trénink. Tréninky si vždy plánujeme a připravujeme s nějakým cílem. Pokud se na tréninku objeví výrazně jiný počet kluků, než očekáváme, nezbývá než improvizovat, což je dovednost správného trenéra, ale kvalitě tréninku to většinou nepřidá. 

Kluci s fotbalem začínají, tak naším prvotním cílem nemůže být nic jiného než, aby to byla pro kluky hlavně zábava, abychom je pro fotbal získali a přesvědčili je, že si vybrali správně. Sport i klub. Na druhé straně nemůžeme jinak, než toužit a snít o tom, že vychováme Rosického, Nedvěda, Čecha. Podsouvejme a pěstujme v nich takové sny, moc nám tím pomůžete. Ten kdo dělá fotbal (cokoliv) jen aby něco dělal, těžko v něm něčeho dosáhne. Když něco dělám, dělám to pořádně. Takový přístup se jim bude hodit i v životě, ať už budou dělat cokoliv.

Tréninky budou zaměřeny především na pohybové hry a učení prvním fotbalovým dovednostem. Buďme trpěliví, když bude zpočátku něco váznout. Chce to určitý čas, aby dosáhli potřebné úrovně individuálních dovedností, na jejichž základech pak můžeme budovat další věci. Prvotním úkolem, jak už jsme psali, je to, aby kluky fotbal bavil a těšili se na každý následující trénink!

Kluci, rodiče a trenéři jsme jeden tým! Pojďme táhnout za jeden provaz!