Co jsme zatím zažili...

14.03.2018 22:20

Od  září, tedy od doby, kdy většina hráčů začala s fotbalem a začali se učit první fotbalové krůčky,"domácí mazlení" a další dovednosti s míčem, už utekla nějaká doba a nastal tedy čas se za tímto obdobím ohlédnout. 

    První trénink jsme měli 11.září venku na trávě,kde jsme se s většinou mladých budoucích fotbalistů/ek poprvé poznali,ale také velké množství dalších talentů nejen ze "Školek" se k nám připojila až později.

    Postupně jsme si zahráli a doufáme i naučili pravidla několik her, které známe pod názvem např. Krokodýli, Vězení, Zakletý fotbalisa apod. 

    Také jsme se začali učit a následně procvičovat (doma i na tréninku) manipulaci s míčem, které říkáme "domácí mazlení", například našlapovačku, ping-pong, véčko, žehličku... a nebo jsme pronikli do tajů kliček a klamavých pohybů.

    Jelikož nám počasí moc nepřálo,tak jsme se již od 2. listopadu přesunuli do tělocvičny. V tělocvičně jsme nadále pilovali dovednosti s míčem a také pohybové schopnosti. Nově jsme se také naučili naší taktiku, tedy rozdělení postů na 1, 2, 3 a na rozdílné činnosti lvů a vos.

    Tuto taktiku a všechno ostatní co jsme si zatím zkusili osvojit, budeme chtít "prodat" v blížících se zápasech, které nás v průběhu druhé části sezony čekají.

    V druhé polovině sezony budeme dbát i na to, aby si každý hráč nejen dokázal sám zavázat tkaničky, sám si připravil věci na trénink, ale byl celkově samostatnější a aktivně pracoval na tréninku i doma, abychom se nadále zlepšovali. :)